Hizmetlerimiz / "Yeni Daire Kombi Montajı ve Doğalgaz Projesi"

Yeni Dairede Kombi Montajı Ve Doğalgaz Projelendirme Yapmak İsteyen Müşterilerimizin Dikkatine

 

Müşterimizin Satın Aldığı Dairede Kendisinin Oturması Durumunda ;

1-) İstanbul’da bulunan igdaş’ın tüm hizmet binalarında müşterilerimiz abonelik ve sözleşme hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Hizmet binalarına tapu fotokopisiyle giden müşterimiz satın aldığı dairede kendisinin oturmak istediğini belirtmesi durumunda igdaş görevlisi, müşterimiz için abonelik ve sözleşme işlemlerini aynı anda yaparak müşterimizin tek seferde işlemlerinin tamamlamasını sağlayacaktır ve tekrar igdaş hizmet binasına gitmesine ihtiyaç olmayacaktır.

2-) Mevcut kombinizin bulunduğu yerin yoğuşmalı kombi montajı için uygun olup olmadığının belirlenmesi. Yoğuşmalı kombilerde kombiden yoğuşan suyun kapalı bir sisteme eğim verilerek yoğuşma tesisatının yapılma zorunluluğu vardır. Bu nedenle kombi montajının yapılacak yerin buna uygun olması gerekmektedir. Eğer kombiniz mutfakta ise mutfak evyesinin altına (pis su tesisatına), balkonda ise balkonda bulunan süzgece veya yine mutfak evyesinin altına yoğuşma tesisatının çekilmesi gerekmektedir.
Bu nedenle kombi montajının yapıldığı yerin mutfak evyesiyle aynı doğrultuda olması büyük önem arz etmektedir.
 
3-) İki adet Fotoğraf
Müşterilerimize hızlı, şeffaf ve anlaşılır bir fiyat teklifi sunmak adına müşterilerimizin  kombi montajı yapılacak yerin ve daire kapısının girişinde bulunan doğalgaz sayaç montajı yapılacak yerinin uzaktan çekilmiş birer adet fotoğrafını whatsapp hattımıza (0506 300 00 70) göndermesi, anında fiyat teklifi almasını sağlayacak önemli bir husustur. (Örnek resimler aşağıdadır.)
 

 
4-) Müşterimizle anlaşma sağladığımız takdirde, belirlenen randevu tarihinde kombi montajı yapılır, dairede  gaz açmaya engel olarak görülen eksikler tamamlanır, doğalgaz projeniz çizilir ve sistem üzerinden projenizin takibi yapılır. Projeniz igdaş tarafından onaylandıktan sonra firmamız tarafından gaz açım randevu tarihi alınır ve  dairenizin gazı açılır. Bu işlemler igdaşın yoğunluğuna bağlı olarak değişmekle beraber yaklaşık  3-4 gün sürmektedir.