Kurumsal / Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz sorular ve cevapları, sizlerin daha detaylı bilgi edinmeniz için oluşturulmuştur.

 
Hermetik şofbenler ihtiyaç duyulan oksijeni dış ortamdan alan, doğalgaz ile çalışabilen, açığa çıkan enerjiyi banyo ve mutfaklarda anında sıcak su kullanım suyuna dönüştürebilen güvenilir cihazlardır.
Firmamız 2002 yılından günümüze dek 15 yılı aşkın süredir her geçen gün kendisini yenileyen, ulaştığı başarılar ile yetinmeyip daima daha iyisini yapmaya çalışan, sahip olduğu bilgi birikimini uzman kadrosuyla siz değerli tüketicilere sunmayı hedeflemektedir.

Talep, şikayet, görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir!

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermek ve daha iyi hizmet sunmak adına sizin düşünceleriniz bizim için önemlidir.
Cihaz montajı uzman kadromuz tarafından iş güvenliği ve sağlığı hususları göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir.

Bu doğrultuda kullanma kılavuzunda belirtilen montaj esasları ürün güvenliği; ürün fiziki ve kimyevi etkenlerden korunarak kombi bağlantı parçaları ile sağlam şekilde duvara asılır.

Gaz güvenliği; atık gazın dışarı atıldığı bacanın düşey ve yatay parçaları yönetmenliğe uygun olarak yerine sabitlenir. Işlem sonunda gerekli kontroller yapılarak gaz kaçağının olmadığından emin olunur.

Kombi montajının yapıldığı yer doğrudan dış ortam ile temas halinde ise kombinin soğuk havalardan etkilenmesini ve sistemin zarar görmesini önlemek amacıyla kombi dolap montajı yapılır.
Montaj süresine etkiyen birçok faktör vardır.

• Isıtma ve sıcak su devre tesisatının yeni cihaz için uygunluğu
• Yoğuşan atık su giderinin mevcut tesisata uygunluğu
• Kombi montaj yerinin dış ortam uzaklığı (baca çıkışı için)

Bu hususlar dikkate alındığında montaj süresi 1-3 saat arasında değişiklik göstermektedir.
Petek sayısına bağlı olarak değişkenlik göstermekle beraber yaklaşık olarak 1-1.5 saat sürmektedir.
Müşterilerimize sunduğumuz hizmet bedelini montaj ekip sorumlumuz tarafından kredi kartı veya nakit seçeneklerini kullanarak temin etmekteyiz.

Not : Kesinlikle montaj öncesi ödeme talep EDİLMEMEKTEDİR.