Hizmetlerimiz / Kalite ve Güvenle

Hizmetlerimiz


KOMBİ SATIŞI
Servis ekibimiz tarafından İstanbul ' un tüm ilçelerinde müşterilerimiz tarafından talep edilen cihazları 24 saat içerisinde kapıda ödeme kolaylığı ve güvenirliği ile siz değerli tüketicilerimize ulaştırıyoruz.
KOMBİ MONTAJI
KOMBİ MONTAJI
İletişim

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren başlayan bu süreçte,  müşteri temsilcimizle yaptığınız görüşme doğrultusunda eviniz için en uygun kombiyi siz değerli müşterilerimizle beraber seçiyoruz.
 
Fotoğraf
Kombinizin montajını gerçekleştireceğimiz konumu daha iyi analiz etmek ve bu konuyu uzman kadromuz ile  istişare etmek adına müşterilerimiz  tarafından montaj öncesi gönderilen 1 adet fotoğraf montaj şeklinin belirlenmesi  ve iş bitirme süresinin kısalması gibi hususlarda bizlere yardımcı olacaktır.
 
Randevu
Müşterilerimiz tarafından gönderilen adres bilgisi ve irtibat telefonu ile müşterilerimizin  belirttiği gün ve saat dilimleri, firma görevlimiz tarafından kayıt altına alınarak  montaj ekibimizin aynı zaman dilimleri arasında belirtilen  adreste olması sağlanır.
 
Montaj
Cihaz montajı uzman kadromuz tarafından iş güvenliği ve sağlığı hususları göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir.
Bu doğrultuda kullanma kılavuzunda belirtilen montaj esasları ürün güvenliği ; ürün fiziki ve kimyevi etkenlerden korunarak kombi bağlantı parçaları ile sağlam şekilde duvara asılır
Gaz güvenliği ; atık gazın dışarı atıldığı bacanın düşey ve yatay parçaları yönetmenliğe uygun olarak yerine sabitlenir. Işlem sonunda gerekli kontroller yapılarak gaz kaçağının olmadığından emin olunur.
Kombi montajının yapıldığı yer doğrudan dış ortam ile temas halinde ise kombinin soğuk havalardan etkilenmesini  ve sistemin  zarar görmesini önlemek amacıyla kombi dolap montajı yapılır.
 
İgdaş Uygunluk Belgesi
Tercih edilen kombi markasını devreye alma(ilk çalıştırma) aşamasında yetkili servis tarafından müşterilerimzden talep edilen igdaş uygunluk belgesi firmamız bünyesinde çalışan yetkili mühendis arkadaşlarımız tarafından temin edilerek montaj sonrasında sizlere  teslim edilmektedir.
 
Kapıda Ödeme
Müşterilerimize sunduğumuz hizmet bedelini montaj ekip sorumlumuz tarafından kredi kartı veya nakit seçeneklerini kullanarak temin etmekteyiz.
Not : Kesinlikle montaj öncesi ödeme talep EDİLMEMEKTEDİR.

KOMBİ BAKIMI
KOMBİ BAKIMI
Kombi Bakımı

 
Kombi ömrünü uzatmak, zaman içerisinde ortaya çıkabilecek arızalara engel olmak,  ihtiyaç duyulan ısınma ve sıcak su performansına ulaşmak,  insan sağlığına zarar verebilecek her türlü etkileri ortadan kaldırmak amacıyla; cihaz içerisinde biriken tozların temizlenmesi gaz kaçağı kontrollerinin yapılması, filtre içlerinde biriken partiküllerin temizlenmesinin ve baca temizliğinin yapılmasının büyük önemi vardır.

PETEK TEMZİLİĞİ

Petek temizliği neden önemlidir ?
 
Isıtma devresi tesisatında bulunan çapak, curuf vb. Partiküllerin yanısıra, zaman içerisinde suda oluşan tortuların ve petek içlerinde meydana gelen oksitlenmenin (paslanmanın) sonucu olarak sistem içerisinde suyun hareketini zorlaştıran katmanlar oluşur. Bu olumsuz durum istenilen ısının ortama verilmesini güçleştireceği gibi fazla yakıt sarfiyatına neden olur. Bunu önlemenin yolu yılda bir kez tesisat devresinin zarar görmesini önleyici asidik ve alkalik olmayan temizliyiciler kullanarak petek temizliği yapmaktır.
 
Petek temizliği süresi
 
Petek sayısına bağlı olarak değişkenlik göstermekle beraber yaklaşık olarak 1-1.5 saat sürmektedir.

SERVİS HİZMETLERİMİZ
  • Iletişim
Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren başlayan bu süreçte,  müşteri temsilcimizle yaptığınız görüşme doğrultusunda eviniz için en uygun kombiyi siz değerli müşterilerimizle beraber seçiyoruz.  
  • fotoğraf
Kombinizin montajını gerçekleştireceğimiz konumu daha iyi analiz etmek ve bu konuyu uzman kadromuz ile  istişare etmek adına müşterilerimiz  tarafından montaj öncesi gönderilen 1 adet fotoğraf montaj şeklinin belirlenmesi  ve iş bitirme süresinin kısalması gibi hususlarda bizlere yardımcı olacaktır.
  • Randevu
Müşterilerimiz tarafından gönderilen adres bilgisi ve irtibat telefonu ile müşterilerimizin  belirttiği gün ve saat dilimleri, firma görevlimiz tarafından kayıt altına alınarak  montaj ekibimizin aynı zaman dilimleri arasında belirtilen  adreste olması sağlanır.
 
Baymak          : 444 7 451
Arçelik    : 444 0 888
Demir döküm : 0850 222 1 833
Buderus   : 444 5 474
ECA           : 444 0 322
Bosch    : 444  2 474
Vaillant  : 0850 222 2 888
Ariston   : 444 8 284
Airfel    : 444 9 990
Protherm    : 0850 222 8 989


Tüm kombi markalarımızın yetkili servis telefon numaralarını bu sayfamızda bulabilirsiniz. Devreye alma (ilk çalıştırma) işlemi servis tarafından yapılmak zorundadır.