Garanti Şartları / Güvenliğiniz İçin

GARANTİ ŞARTLARI


Firmamız tarafından müşterilerimiz için belirlenen garanti süresi, cihaz montajının gerçekleştiği tarihten itibaren başlar ve cihaz garantisi kadar montaj garantisi verilir.
 
Cihazın taşınması veya montajının yapılması esnasında oluşabilecek hatalar; çarpma, düşürme, darbe ve buna bağlı olarak cihaz üzerinde oluşan çizik, kırılma vb. hasarlar firmamızın garantisi  kapsamındadır.
 
Müşterilerimiz ve firma yetkilimiz tarafından belirlenen zaman diliminde talep edilen ürünün temini ve montajı firmamızın sorumluluğu altındadır.
 
Firmamız tarafından görevlendirilen ekiplerimizin zamanı en verimli şekilde kullanarak sahip olduğu bilgi birikimlerini ve iş becerilerini siz değerli müşterilerimizin istekleri ve talepleri doğrultusunda kullanacağını taahhüt ederiz.
 
Firmamız tarafından gerçekleştirilen montaj işlemi esnasında; kombinin maksimum verimle çalışmasını sağlayacak tüm hususların göz önünde tutulduğunu ve gaz kaçak kontrolünün yapıldığını garanti ederiz.

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Bu yönetmelik 6502 sayılı kanunda belirtilen tüketicilerin korunması hakkındaki hükmü esas alınarak düzenlenmiştir.
 
İşbu sözleşmenin konusu; Mesafeli satış sözleşmesi’nin 3. Maddesinde belirtilen alıcının; Altınşehir Mah. Adile Sultan Sokak No:11/B Ümraniye/İstanbul adresinde bulunan ve satıcı tarafından oluşturulan http://www.kombi havuzu.com internet sitesi vasıtasıyla elektronik ortamda siparişini verdiği ürünün satışı veya buna ek olarak montaj talebi ve teslimi ile ilgili olarak  6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.
 
Alıcı, satıcının isim, telefon, açık adres ve diğer iletişim bilgileri, söz konusu ürünün temel özellikleri, vergiler dahil olmak üzere satış fiyatı, teslimat koşulları, şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar konusunda satıcı tarafından açık şekilde bilgilendirildiği, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiği ve ürün siparişi verdiğini bu sözleşme hükümlerince kabul eder.
 
Alıcı, Elektronik ortamda talep edilen ürünün marka ve modelini, miktarını ve satış tutarını, ödeme şekli ve teslimat adresinin doğru ve eksiksiz olarak karşı tarafa bildirildiğini kabul eder.
 
Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar firmamız tarafından gerçekleştirilen kombi montajları için geçerlidir. Bu doğrultuda ilan edilen fiyat ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.
 
Ürün teslimi veya montaj randevusu alındığı andan itibaren geçen süre zarfında tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin üstlendikleri sorumlulukları kısmen veya tamamen yerine getirilmesini olanaksız kılan mücbir sebep (doğal afet, savaş, terör, grev) durumlarından birine veya birkaçına sahip olan taraf diğer tarafa derhal durumu yazılı veya sözlü olarak bildirecektir.
 
Alıcı, sözleşmede kendisine yüklenen sorumlulukları mücbir sebepler dışında eksiksiz yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.
 
Satıcı, sözleşmede kendisine yüklenen sorumlulukları mücbir sebepler dışında eksiksiz yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.
 
Alıcı, sipariş verdiği ürünü teslim aldığında sözleşmede belirtilen ödeme şekline (nakit, kapıda kredi kartı veya havale) uygun ödeme yapacağını kabul ve taahhüt eder.
 
Alıcı malı teslim aldıktan sonra on dört (14) iş günü içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.
 
Alıcı, aldığı ürünü iade etmek istemesi durumunda ne surette olursa olsun ürüne ve ambalajına zarar vermemeyi, iade anında fatura aslını ve irsaliyesini iade etmeyi kabul ve taahhüt eder.
 
İade edilen ürün veya ürünlerin Satıcı ya geri gönderim bedeli alıcı tarafından karşılanmalıdır.