Biz Kimiz ? / Bizi daha yakından tanıyın.

Biz Kimiz ?


Neden bizi tercih etmelisiniz ?

Firmamız 2002 yılından günümüze dek 15 yılı aşkın süredir her geçen gün kendisini yenileyen, ulaştığı başarılar ile yetinmeyip daima daha iyisini yapmaya çalışan, sahip olduğu bilgi birikimini uzman kadrosuyla  siz değerli tüketicilere sunmayı hedeflemektedir.

Talep, şikayet, görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir!

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermek ve daha iyi hizmet sunmak adına sizin düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Kombi Montaj Süresi

Montaj süresine etkiyen birçok faktör vardır.
  • Isıtma ve sıcak su devre tesisatının yeni cihaz için uygunluğu
  • Yoğuşan atık su giderinin mevcut tesisata uygunluğu
  •  Kombi montaj yerinin dış ortam uzaklığı (baca çıkışı için)
 Bu hususlar dikkate alındığında montaj süresi 1-3 saat arasında değişiklik göstermektedir.

İletişim
Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren başlayan bu süreçte,  müşteri temsilcimizle yaptığınız görüşme doğrultusunda eviniz için en uygun kombiyi siz değerli müşterilerimizle beraber seçiyoruz.
 
Fotoğraf
Kombinizin montajını gerçekleştireceğimiz konumu daha iyi analiz etmek ve bu konuyu uzman kadromuz ile  istişare etmek adına müşterilerimiz  tarafından montaj öncesi gönderilen 1 adet fotoğraf montaj şeklinin belirlenmesi  ve iş bitirme süresinin kısalması gibi hususlarda bizlere yardımcı olacaktır.

Randevu
Müşterilerimiz tarafından gönderilen adres bilgisi ve irtibat telefonu ile müşterilerimizin  belirttiği gün ve saat dilimleri, firma görevlimiz tarafından kayıt altına alınarak  montaj ekibimizin aynı zaman dilimleri arasında belirtilen  adreste olması sağlanır.

Montaj
Cihaz montajı uzman kadromuz tarafından iş güvenliği ve sağlığı hususları göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir.
Bu doğrultuda kullanma kılavuzunda belirtilen montaj esasları ürün güvenliği ; ürün fiziki ve kimyevi etkenlerden korunarak kombi bağlantı parçaları ile sağlam şekilde duvara asılır
Gaz güvenliği ; atık gazın dışarı atıldığı bacanın düşey ve yatay parçaları yönetmenliğe uygun olarak yerine sabitlenir. Işlem sonunda gerekli kontroller yapılarak gaz kaçağının olmadığından emin olunur.
Kombi montajının yapıldığı yer doğrudan dış ortam ile temas halinde ise kombinin soğuk havalardan etkilenmesini  ve sistemin  zarar görmesini önlemek amacıyla kombi dolap montajı yapılır.

İgdaş Uygunluk Belgesi
Tercih edilen kombi markasını devreye alma(ilk çalıştırma) aşamasında yetkili servis tarafından müşterilerimzden talep edilen igdaş uygunluk belgesi firmamız bünyesinde çalışan yetkili mühendis arkadaşlarımız tarafından temin edilerek montaj sonrasında sizlere  teslim edilmektedir.